† † †                    I'm Devil !!! I love METAL !!!!                      † † †

Wszystko na temat mrocznych klimatów !!!


#1 2008-07-26 08:56:35

Credka

Admin

4236614
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Within Temptation

Hmm.... zaczne od tego ze od poczatku interesował mnie gothic metal dopoki w Nightwish była Tarja, ten zespoł był moim ulubionym... lecz gdy zastapiła ja ANETTE z gotyckich klimatow Nightwish nie pozostało nic, jak tylko kobiecy głos... Wtedy to wieksza uwage przykuł zespoł Within Temptation... powiem tak : od razu bardzo spodobały mi sie jego klimaciki a głos wokalistki i chór zrobił swoje Jest to moj ulubiony zespoł moimi ukochanymi utworami sa :  frozen,
                                                                                                                                                        mother earth,
                                                                                                                                                                  angels,
                                                                                                                                              what have you done,
                                                                                                                                                    our solemn hour,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agrogames.pun.pl www.heroes-lore.pun.pl www.watra.pun.pl www.swordclan.pun.pl www.ptcg.pun.pl